Witaj

Witaj na stronie akcesoria-lazienkowe.info. Znajdziesz u nas informacje o wielu typach produktów, które pozwolą uczynić Twoją łazienkę znacznie bardziej użyteczną.

Po co Ci lustro Keramag?

Keramag Citterio Lustro z oświetleniem LED 835690Jeśli mielibyście wskazać z jakiego przedmiotu z wystroju łazienki korzystacie najczęściej, pewnie wskazalibyście umywalkę, a co z lustrem?
Projektując nowoczesną łazienkę warto powiesić na ścianie nowoczesne lustro Keramag Citterio.Każda łazienka tak jak potrzebuje umywalki, tak samo potrzebuje lustra, są one ze sobą połączone niepisaną umową. Wyobrażacie sobie poranne “ogarnianie się” przed pracą, gdyby w Waszej łazience nie było lustra? A co z szorowaniem zębów po zjedzeniu drożdżówki z makiem? Widzicie, że lustro jest najważniejsze, przecież zęby możecie umyć pod prysznicem, lecz zaparowane szyby nie pozwolą Wam spojrzeć czy ten mak jeszcze tkwi między zębami czy już znikł.
Lustra Keramag Citterio to genialna ozdoba nad umywalkę, a przy tym pożyteczny przyrząd. Ogromnym atutem jest oświetlenie w postaci taśmy LED. Moglibyśmy co prawda poświęcić trochę czasu i poczytać o tym jak doświetlać lustra, lecz czy warto to robić skoro możemy ten czas poświęcić na przeglądanie się? NIE. Oświetlenie nadaje lustru niesamowity wygląd, lecz ma również plusy użytkowe doświetlając łazienkę.
Ciekawym rozwiązaniem są również lustra Keramag Citterio, które zostały połączone z półkami – praktyczne rozwiązanie do niewielkich lub nieforemnych łazienek, w których ciężko postawić lub powiesić pionową, pojemną szafkę łazienkową.

Pamiętajcie o lustrze, bo bez niego ani rusz z domu. ;)

Zobacz lustra Keramag Citterio:

Keramag Citterio Lustro 835636

Keramag Citterio Lustro z oświetleniem LED i półkami po lewej lub prawej stronie 835636

 

Keramag Citterio Lustro z oświetleniem LED 835635

Keramag Citterio Lustro z oświetleniem LED i półkami po lewej lub prawej stronie 835635

 

Keramag Citterio Lustro z oświetleniem LED 835690

Keramag Citterio Lustro z oświetleniem LED 835690