Witaj

Witaj na stronie akcesoria-lazienkowe.info. Znajdziesz u nas informacje o wielu typach produktów, które pozwolą uczynić Twoją łazienkę znacznie bardziej użyteczną.

Akcesoria łazienkowe retro

Łazienka z akcesoriamii retroKażda łazienka, to miejsce w domu, które poniekąd jest jego wizytówką. Wyposażenie, dekoracje ścienne, płytki i każdy inny element musi być przemyślanym wyborem. Modne stały się w ostatnim czasie łazienki urządzone w  dawnym stylu retro.

Aby idealnie dopełnić taką kompozycję warto zakupić akcesoria łazienkowe retro. Szeroki asortyment jaki oferują obecne sklepy pozwala, na zakup naprawdę wyszukanych produktów. Popularne i bardzo przydatne mogą okazać się drobiazgi takie jak dozownik na mydło, szklany kubek, czy też mydelniczka z podstawką w stylu retro.

Delikatność wykonania takich produktów, jak również kreatywność projektantów powodują, że nawet uchwyt wygląda niebagatelnie. Oprócz tego do łazienki warto zakupić z serii szklanych produktów półkę, na której można ustawić potrzebne kosmetyki. Jednak oferta sklepów, obejmuje nie tylko produkty szklane, ale również ceramiczne. Oprócz tego do łazienki w dawnym stylu warto dodać kubełek na śmieci w stylu retro, który ma delikatny kształt, a jego elementy wykończeniowe powodują, że idealnie dopełnia zestaw łazienkowy. Do tego typu łazienek warto dodać także uchwyt na papier, wieszak łazienkowy, szczotkę. Wybór kształtów, a także rodzaju materiału z jakiego wykonane są produkty jest już indywidualną sprawą. Warto jednak pamiętać, że każdy element musi pasować do całości.

Takie wyposażenie łazienki przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi dawnych lat, ale także będzie połączeniem elegancji i praktycznych zastosowań.

Zobacz produkty:

Mydelniczka łazienkowa firmy Tiger Tiger Toscana mydelniczka chrom 3430.03

 

 

 

Półka do łazienkiTiger Torino półka szklana pod lustro chrom 3809.03

 

 

 

Stylowy wieszak firmy TigerTiger Toscana haczyk chrom 3445.03