Witaj

Witaj na stronie akcesoria-lazienkowe.info. Znajdziesz u nas informacje o wielu typach produktów, które pozwolą uczynić Twoją łazienkę znacznie bardziej użyteczną.

Dozowniki na mydło

Tiger Boston - dozownik do mydłaW każdej łazience można znaleźć mydelniczkę, bądź też dozownik do mydła. Wszystko zależy od tego jaki rodzaj mydła jest używany. W obecnych czasach znacznie częściej można spotkać dozowniki na mydło.

Zanim jednak wybierze się odpowiedni warto rozważyć kilka kwestii. Każdy używa mydła, dlatego warto się zastanowić czy lepszą alternatywą będzie dozownik postawiony na umywalce, czy przytwierdzony do ściany. Oba rodzaje dobrze się prezentują, a wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

Ważną sprawą jest materiał z jakiego będzie wykonany dozownik. Popularne są takie wykonane ze szkła, ceramiczne, chromowane. Wybór odpowiedniego zależy od tego w jakim stylu wyposażona jest nasza łazienka. Jeśli jest to styl retro idealnie sprawdzą się szklane dozowniki z eleganckimi uchwytami do ścian, jak również ceramiczne, które można umieścić na umywalce. Jeśli łazienka posiada dodatki w stylu nowoczesnym to lepiej zdecydować się na dozowniki chromowane. Nowoczesne technologie, udoskonalenia powodują, że na obecnym rynku można znaleźć dozowniki, w których zamontowana pompka pozwoli łatwiej odmierzyć ilość mydła potrzebną do umycia rąk.

Przy dokonaniu wyboru oprócz wyglądu dozownika warto zwrócić także uwagę na to, czy widać jaka ilość mydła znajduje się w nim. Te, które są przezroczyste ułatwiają korzystanie, gdyż wiadomo kiedy należy uzupełnić mydło. Coraz częściej ludzie decydują się na zakup dozowników niż mydelniczek, gdyż są one zazwyczaj bardziej praktyczne, jak również eleganckie.

 

Zobacz produkty:

Tiger Sendai - dozownik na mydłoTiger Sendai Dozownik na mydło Czarny 935420725

 

 

 

Tiger Miyagi - dozownik na mydłoTiger Miyagi Dozownik na mydło niski Stonelook 935201125

 

 

 

Dozownik Tiger BoldTiger Bold dozownik na mydło w płynie czarny 2885.07