Witaj

Witaj na stronie akcesoria-lazienkowe.info. Znajdziesz u nas informacje o wielu typach produktów, które pozwolą uczynić Twoją łazienkę znacznie bardziej użyteczną.

Fajne umywalki nablatowe i wiszące

umywalka-flaminia-monoPodobają Wam się nowoczesne łazienki, w których zamontowano umywalki wiszące bądź umywalki nablatowe bez przelewu, z jednym otworem na baterię lub bez otworu? Sprawdźcie kto jest ich producentem, może się okazać, że są to włoskie umywalki Flaminia Mono!

Projektując łazienkę możemy skupić się na geometrycznych bryłach lub pójść w stronę ceramiki o delikatnych, miękkich liniach, w której brak ostrych narożników i zakamarków do czyszczenia. Owalna umywalka Flaminia Mono ma tę przewagę nad umywalkami prostokątnymi, że jest łatwiejsza do utrzymania w czystości, nie musimy wysilać się, aby doczyścić każdy narożnik, ponieważ ich tam nie ma. Nowoczesna ceramika jest nieodłącznie związana z gładką powierzchnią, umywalki Mono oczywiście posiadają i tę cechę, więc jeśli nie lubisz spędzać wielu godzin na myciu łazienki, seria Mono jest dla Ciebie. Jednak w łazience nie tylko umywalka jest potrzebna i tu Flaminia nie zapomnieli o nas, w serii Mono można znaleźć również bidet i toaletę WC, pozwala to na dopasowanie ceramiki i stworzenie komplementarnego projektu. Nowoczesne wzornictwo Flaminia Mono stworzy niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu kąpielowym.

Zobacz produkty Flaminia Mono: