Witaj

Witaj na stronie akcesoria-lazienkowe.info. Znajdziesz u nas informacje o wielu typach produktów, które pozwolą uczynić Twoją łazienkę znacznie bardziej użyteczną.

Jak zachować porządek w łazience?

Czasami ciężko zachować porządek w łazience, gdy mamy dużo niewielkich pojemniczków z kremami czy perfumami, do tego dochodzą rozsypujące się wszędzie patyczki do uszu, nożyczki, pilniczki i można byłoby tak wymieniać w nieskończoność… Problem ten można rozwiązać w prosty sposób.
Wybierając umywalkę do łazienki, często decydujemy się na umywalki wiszące, więc jeśli tylko mamy taką możliwość, warto przyjrzeć się szafkom podumywalkowym Keramag Silk. Wybranie odpowiedniej szafki łazienkowej to nadal dopiero połowa sukcesu, gdyż w ten sposób przeniesiemy kosmetyki i inne akcesoria kosmetyczne do szuflad i schowamy bałagan przed oczami swoimi i gości, lecz nadal nie będzie tam porządku.
Rozwiązaniem problemu mogą być przegrody do szuflad w szafkach Keramag Silk. Wydawałoby się, że to taki drobny, mało przydatny przedmiot, lecz to tylko złudzenie. Szafka podumywalkowa Keramag Silk wyposażona w przegródki pomoże posegregować rzeczy i zaoszczędzić czas, który trzeba poświęcić na ciągłe poszukiwania we wrzuconych byle jak kosmetykach.
Przegrody dostępne są w 4 wymiarach: 60, 70, 80 i 100 centymetrów i pasują do szafek podumywalkowych Keramag Silk, więc kupując meble łazienkowe z tej serii macie gwarancję, że uda się dopasować przegrodę do szuflady.

Zobacz:

 

Keramag Silk Przegroda do szuflady 516080

Keramag Silk 516080 Przegroda do szuflady 80 cm

Keramag Przegroda do szuflady 516070

Keramag Silk 516070 Przegroda do szuflady 70 cm

 

 

Keramag Silk Szafka podumywalkowa 816080

Keramag Silk Szafka podumywalkowa 816080