Witaj

Witaj na stronie akcesoria-lazienkowe.info. Znajdziesz u nas informacje o wielu typach produktów, które pozwolą uczynić Twoją łazienkę znacznie bardziej użyteczną.

Szkło na blat czy przegrody do szuflady?

Meble łazienkowe przylegające do umywalki bardzo cierpią, gdy są ciągle polewane wodą, może to doprowadzić do zniszczenia lakieru na płycie MDF, prowadzi do deformacji drewna, a przecież meble do łazienki nie są najtańsze.
W Keramag Xeno2 pomyśleli o działaniu wody na powierzchnię blatów meblowych i dołączyli do serii szklaną taflę, którą wystarczy położyć na wierzchu szafki łazienkowej. Jak wiadomo, szkło jest nieprzemakalne, więc zatrzymuje wodę zabezpieczając blat przed jej działaniem. Dodatkowym plusem jest zabezpieczenie powierzchni przed zarysowaniami, jeśli nawet zniszczymy taflę szkła, wystarczy ją wymienić, nie musimy męczyć się z ponownym montażem całej szafki.
Jeśli już zabezpieczyliśmy najbliższe otoczenie umywalki Keramag Xeno2, warto przyjrzeć się szafkom podumywalkowym Xeno2, gdyż w tej serii jest ich naprawdę sporo i można trochę powybrzydzać po drodze do naszej wymarzonej łazienki. Warto zauważyć, że większość umywalek Keramag Xeno2 jest pozbawiona szerokiej półki, na której moglibyśmy trzymać kosmetyki, dlatego warto dokupić do szuflad pod umywalkami wkład z przegrodami. Przegródki pozwolą na segregację akcesoriów kosmetycznych i utrzymanie porządku w łazience.
Umywalki Keramag Xeno2 są kompatybilne z szafkami podumywalkowymi z tej serii, więc za jednym podejściem możemy wyposażyć całą łazienkę w sposób elegancki i użytkowy.

Może zainteresuje Cię:

keramag xeno2 umywalka 127020000

Keramag Xeno2 Umywalka meblowa 127020000

 

keramag xeno2 umywalka meblowa asymetryczna 90x48 cm lewa z otworem na baterie i bez przelewu biala 127290000

 

Keramag Xeno2 Umywalka meblowa asymetryczna 127290000