Witaj

Witaj na stronie akcesoria-lazienkowe.info. Znajdziesz u nas informacje o wielu typach produktów, które pozwolą uczynić Twoją łazienkę znacznie bardziej użyteczną.

Uchwyty łazienkowe

Uchwyty łazienkowe - wieszaki na ręcznikiUchwyty łazienkowe zawsze powinny znaleźć się w każdej łazience oraz wszędzie tam gdzie zajdzie taka potrzeba. Pewnie w każdym domu w łazience znajdziemy wiele ręczników, ściereczek czy innych tego typu elementów, które zajmują bardzo dużo miejsca.

Jeśli nie wiemy jak zrobić z nimi porządek to różnego rodzaju wieszaki czy haczyki będą idealnym rozwiązaniem dla nas. Uchwyty łazienkowe są wykonane z nierdzewnej stali więc ich wytrzymałość jest bardzo duża dzięki czemu będą nam służyć przez naprawdę długi okres czasu.

Idealnie spełniają swoje zadanie w każdej łazience a my na pewno będziemy z nich zadowoleni. Każda łazienka z takimi elementami będzie miejscem dużo ciekawszym, takim które będzie miało lepszy wygląd oraz będzie bardziej przyjazne dla odwiedzających. W nowoczesnej łazience haczyki i wieszaki są podstawowym elementem, który ma na celu utrzymanie porządku i podkreślenie wyjątkowego stylu. Możemy je dostać w wielu odmianach i z różnymi elementami ozdobnymi. Uchwyty łazienkowe to więc coś co musisz mieć w swoim domu, warto zainwestować w nie swoje pieniądze.

 

Zobacz produkty:

 

Haczyk łazienkowy Tiger Bold chrom 2897.03Tiger Bold haczyk duży chrom 2897.03

Wieszak łazienkowy Tiger Bold chrom 2886.03Tiger Bold wieszak na ręcznik kąpielowy pojedynczy chrom 2886.03

Haczyk łazienkowy Tiger Boston chrom 3096.03Tiger Boston haczyk duży chrom 3096.03