Witaj

Witaj na stronie akcesoria-lazienkowe.info. Znajdziesz u nas informacje o wielu typach produktów, które pozwolą uczynić Twoją łazienkę znacznie bardziej użyteczną.

Uchwyty łazienkowe

Uchwyty łazienkowe - wieszaki na ręcznikiUchwyty łazienkowe zawsze powinny znaleźć się w każdej łazience oraz wszędzie tam gdzie zajdzie taka potrzeba. Pewnie w każdym domu w łazience znajdziemy wiele ręczników, ściereczek czy innych tego typu elementów, które zajmują bardzo dużo miejsca.

Jeśli nie wiemy jak zrobić z nimi porządek to różnego rodzaju wieszaki czy haczyki będą idealnym rozwiązaniem dla nas. Uchwyty łazienkowe są wykonane z nierdzewnej stali więc ich wytrzymałość jest bardzo duża dzięki czemu będą nam służyć przez naprawdę długi okres czasu.

Idealnie spełniają swoje zadanie w każdej łazience a my na pewno będziemy z nich zadowoleni. Każda łazienka z takimi elementami będzie miejscem dużo ciekawszym, takim które będzie miało lepszy wygląd oraz będzie bardziej przyjazne dla odwiedzających. W nowoczesnej łazience haczyki i wieszaki są podstawowym elementem, który ma na celu utrzymanie porządku i podkreślenie wyjątkowego stylu. Możemy je dostać w wielu odmianach i z różnymi elementami ozdobnymi. Uchwyty łazienkowe to więc coś co musisz mieć w swoim domu, warto zainwestować w nie swoje pieniądze.

 

Zobacz produkty:

 

Haczyk łazienkowy Tiger Bold chrom 2897.03Tiger Impuls Haczyk łazienkowy 4,8×5,5×7,4 cm, stalowy 3871.09

 

 

 

Wieszak łazienkowy Tiger Bold chrom 2886.03Tiger Noon Wieszak na ręczniki podwójny, chrom 1321130346

 

 

Haczyk łazienkowy Tiger Boston chrom 3096.03Tiger Boston Haczyk pojedynczy duży, stalowy 3096.09